Ще звечера писав, що «буде і надалі допомагати медикам”, а зранку знайшли з простреленою головою – смерть депутата

Валерій давиденко
Валерій давиденко

В останньому дописі у соціальній мережі Facebook, що датований п’ятницею, 22 травня, Валерій Давиденко, якого знайшли сьогодні мертвим з простреленою головою, написав, що «буде і надалі допомагати медикам» у боротьбі з COVID-19.

При цьому, за даними ЗМІ, поліція розглядає самогубство як основну версію загибелі депутата.

«Також вчергове допоміг із засобами захисту для медиків: мобільній бригаді лікарів, яка виїжджає до хворих, передав 50 костюмів, 60 респіраторів FFP3, 50 пар рукавичок, 10 захисних щитків, у районну лікарню – маски і вкрай необхідні тести на коронавірус», – проінформував він. При цьому, він пообіцяв і надалі допомагати медикам у боротьбі з COVID-19. «Буду і далі допомагати медикам округу, аби підтримати їх у нелегкій боротьбі з пандемією», – написав він вчора. У коментарях під постом деякі зауважили, що, судячи з останнього його допису, складно повірити, що він наклав на себе руки. «Не схоже, що збирався помирати», – написав один з користувачів.
Пізніше коментарій було видалено.

Поліція як основну версію загибелі народного депутата 8 і 9 скликань Валерія Давиденко розглядає самогубство. Про це LB.ua повідомили джерела в правоохоронних органах Однак, за даними джерела, слідство не виключає версії інсценування самогубства.

Таку версію також підтвердив екс-нардеп Ігор Мосійчук.
«Поки розглядається версія самогубства народного депутата Валерія Давиденка з нагородного «Глока»», – написав він.