Ще один зрадник? Викрадений командир здав Росії українську частину у Бахчисараї

imagesУ Бахчисараї раніше викрадений російськими військовими командир автомобільного батальйона Володимир Садовник здав військову частину російським інтервентам. Про це випливає з повідомлення глави медіа-центру Міноборони Криму Владислава Селезньова.

“Разом з групою озброєних представників самооборони Криму, яких за інформацією джерел очолює полковник РФ Макагонов, на територію автомобільного батальйону ВМС України в Бахчисараї прибув і зниклий напередодні командир Автобата Володимир Садовник”, – повідомив Селезньов.

Прибулі представники самооборони Криму виконавши кілька пострілів у повітря, увірвалися на територію Автобата.

“Вистроївши особовий склад ввіреної йому частини Садовник заявив: “Хто зі мною – крок вперед”. Зі строю вийшла певна кількість військовослужбовців в/ч. У строю залишилися всі офіцери і контрактники, призвані з регіонів України. Після цього Садовников заявив, що ті, хто не з ним, ті можуть залишити територію військової частини”, – йдеться у повідомленні.

Читайте також.  У Криму викрали підполковника української армії

Після цього на плацу частини був спущений прапор ВМС УКраїни, його місце зайняв прапор РФ.

Станом на цю годину на флагштоках частини 2 прапора: України і Росії.

Наразі Садовников і ті  військовослужбовці, хто приєднався до нього, завантажують в техніку паливо, радіостанції, інше військове майно та планують залишити територію в/ч.

Джерело: Українська правда