Ще один поплічник терористів попався СБУ (Відео)

завантаження (1)Спільницю терористів «ДНР», члена інформаторської мережі бойовиків, що була ліквідована на початку серпня, затримали у Торецьку співробітники Служби безпеки України спільно з поліцією.

Жінка – медичний працівник – у грудні 2014 року познайомилася у соціальних мережах з Оленою Чайковською, яка проживає на тимчасово окупованих територіях та веде підривну діяльність проти України на користь російських спецслужб та терористів «ДНР».

 

Читайте також: Бойовикам заборонили займатися тим, без чого вони не уявляють свого життя

На виконання її завдань медпрацівник збирала інформацію про поранених військовослужбовців, які потрапляли до лікарень Торецька, місця дислокації військових формувань, їх склад, важку бронетехніку, вогневі позиції, факти потрапляння у полон бойовиків т.зв. «ДНР», розташування блокпостів тощо.

Також пособниця отримувала від своєї кураторші завдання з фізичного знищення поранених військовослужбовців ЗСУ, які проходили стаціонарне лікування у медичних закладах. Поліція відкрила кримінальне провадження за ч. 1 ст. 256 (сприяння учасникам злочинних організацій) Кримінального кодексу України. Спільниці терористів повідомлено про підозру, вирішується питання щодо обрання їй міри запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.