Ще не доросли! Путін не планує зустрічатися з «лідерами» ДНР і ЛНР

1Президент Російської Федерації Володимир Путін не планує зустрічатися з обраними «головами» терористичної Донецької та Луганської «народних республік». Про це повідомив прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков, – передає “ТАСС”.

«Ніяких контактів президента Росії Володимира Путіна з обраними головами самопроголошених Донецької та Луганської “народних республік” не планується», – сказав Пєсков.

Так само у найближчий час Володимир Путін не планує зустрічатися і з президентом України Петром Порошенком.

Нагадаємо, 2 листопада в терористичних Донецькій і Луганській «народних республіках» відбулися незаконні вибори голів і депутатів парламентів. На псевдовиборах у «ДНР» переміг чинний «глава» Олександр Захарченко. Те ж трапилося і на нелегітимних виборах в «ЛНР» – там переміг Ігор Плотницький.

Зазначимо, жодна країна світу, крім Росії, вибори терористів не визнала. Президент України Петро Порошенко назвав ці псевдовибори "фарсом" та запропонував РНБО та Верховній Раді скасувати закон "Про особливості місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей". Ця пропозиція була підтримана і відповідний законопроект внесений до Верховної Ради.