Ще два нові випадки коронавірусу на Тернопільщині: захворіли медсестра і чоловік, який повернувся з Польщі (Відео)

Фото ілюстративне
Фото ілюстративне

На Тернопільщині COVID-19 лабораторно підтвердили ще у двох місцевих мешканців.

Про це повідомляє Тернопільський штаб для боротьби з коронавірусом у Facebook.

Одного хворого – 1966 року народження – госпіталізували в інфекційне відділення Тернопільської лікарні швидкої допомоги. Іншу пацієнтку – 1979 року народження – у реанімацію Монастирської лікарні.
Обидва інфікованих – з одного району. Станом на 17:00 в цій області вже чотири зареєстрованих випадки інфікування на небезпечну недугу.
Чотири випадки коронавірусу в області: ще захворіли медсестра та чоловік, який повернувся з Польщі Два нових випадки коронавірусу підтвердили в Тернопільській області. Обоє – з Монастирищини, де 23 березня виявили коронавірус у 68-річного чоловіка.
Про те, що коронавірус підтвердили у ще двох людей на Тернопільщині, повідомив Тернопільський штаб для боротьби з коронавірусом. – Вірус підтвердили у жителя Монастириського району.
Його госпіталізували в інфекційне відділення Тернопільської лікарні швидкої допомоги, повідомили у штабі.
Ще одна інфікована з підтвердженим COVID-19 – теж жителька Монастириського району. Зараз вона – у реанімаційному відділенні Монастириської лікарні.
Медсестра – з Монастирищини Перша хвора жінка із Тернопільщини – це медсестра із села Швейків. Вона працювала у приймальному відділенні Монастириської районної лікарні. Ймовірно, вона заразилась під час візиту в лікарню 68-річного чоловіка, який не знав, що інфікований та приходив проходити рентген. Жінці – 40 років. Зараз вона перебуває у реанімаційному відділенні Монастириської лікарні. Стан її важкий. У лікарю, за словами місцевих, жінка потрапила ще 5 березня. Проте, лікарі запевняли: в неї Грип А. Таку ж інформацію журналістам давали в Тернопільському Лабораторному центрі та у районній раді. Як сталось, що грип перетворився у коронавірус, ніхто поки що не пояснює.
Як розповів журналістам “20 хвилин” голова Монастириської районної ради Володимир Данилюк, чоловік у якого виявили коронавірус 24 березня, міг не контактувати з іншими хворими. Йому – 54 роки. – Він повернувся із Польщі нещодавно, приблизно 5 березня, – каже голова райради. – Він каже, що їхав сам, але є ймовірність, що він привіз ще когось. Коли йому оголосили підозру на коронавірус вчора, він хотів втекти, але раптово йому стало погано. Було ускладнене дихання. Тому його негайно госпіталізували. Зараз чоловік перебуває у Тернопільській лікарні швидкої допомоги.
Як розповідають місцеві жителі, серйозно хвора і дружина інфікованого. Наразі ту інформацію уточнюють. Зараз у лабораторному центрі досліджують аналізи ще шести людей, в яких, ймовірно, є коронавірус.