“Ще частина нашої землі відвойована в окупанта”, – Донік заявив про успіхи ЗСУ на Донбасі

Фото - facebook.com ato.news
Фото – facebook.com ato.news

Українські військові на передовій Донбасу просунулись вперед, звільнивши від проросійських бойовиків частину досі підконтрольних ворогу територій.

Про це написав у Фейсбук військовий волонтер Роман Донік.

Не вказуючи в умовах воєнного стану ані фронту чи напрямку, на якому відбулось просування, ані військового підрозділу ЗСУ, який посунув ворога, Роман Донік зазначив, що тепер українські бійці, закріпившись на нових рубежах, облаштовуюють там дві нові позиції.

“Коли з бригади, в якій тільки недавно закрили всі потреби в генераторах і кабелях, просять терміново два генератори, це означає тільки одне. Що десь в зоні відповідальності бригади обладнуються дві нові позиції. Це означає, що бригада десь пішла вперед і закріпилася. Це означає, що ще частина нашої землі відвойована в окупанта”, – написав Роман Донік у мережі в ніч на 17 грудня.

20 грудня волонтер написав наступне:

“Підшефні на одній із ділянок фронту несподівано для противника скоротили відстань між хорошими і поганими хлопцями. Короткі дистанції, снайпери, стрілкотня. Дуже потрібні перископи UZI 5×20. Чим більше тим краще. Спасибі всім, хто допомагає”.