Ще 4 випадки захворювання на коронавірус на Тернопільщині – серед лікарів: загалом уже 12 хворих

Фото з вільних джерел
Фото з вільних джерел

Чотири нових випадки COVID-19 підтвердили на Тернопільщині 25 березня о 21.00. Загалом в області виявили 12 хворих.

2 – сімейні лікарі з Монастириського району 1 – лікар з Центру первинної медико-санітарної допомоги Монастириського району 1 – медик Монастириської лікарні – мешканець Золотого Потоку Бучацького району Загалом на Тернопільщині вже 12 випадків COVID-19, 1 – летальний.
Ще станом на 18 годину 25 березня на Тернопільщині лабораторно підтвердили 8 випадків COVID-19 захворіло ще двоє мешканців Монастириського району, житель села Швейків, якому 62 роки, та житель Монастириська, якому 63 роки.

Голова Тернопільської облдержадміністрації під час брифінгу, що відбувся 25 березня, заявив, що хворих на коронавірус лікуватимуть у районних закладах охорони здоров’я. – Прийнято рішення, що хворі, які звернулись в районну лікарню, будуть перебувати в районній лікарні, – сказав Володимир Труш. – Кожна лікарня забезпечена і переформотувала інфекційні відділення. У цих закладах є бокси, де можна ізолювати хворих. При потребі апарати ШВЛ будуть довозити з інших регіонів. Окрім того, очільник області наголосив, що зараз районні лікарні забезпечені усіма необхідними засобами для боротьби з коронавірусом. Зараз в області є 128 апаратів штучної вентеляції легень. Тести та інші засоби, за словами голови ОДА, передають в райони, згідно з потребами.

Нагадаємо, базовими закладами для лікування хворих на коронавірус в області визначено два заклади, міська дитяча лікарня та міська лікарня швидкої допомоги. Проте на екстреному засіданні сесії міської ради 13 березня прийняли рішення, за яким під час масових звернень пацієнтів, інфекційні відділення спочатку мають обслуговувати жителів громади, а потім – області.