Щасливі числа за знаками Зодіака. Нумерологічний код радості, успіху і благополуччя

logoКожна людина унікальна і з самого народження несе в собі певний космічний код, навколо якого розгортаються основні події її життя. Знання своєї природної програми, внутрішнього потенціалу і особливостей допомагає особистості успішно і легко просуватися по своєму шляху.

Щасливі числа за знаками Зодіаку підкажуть найсприятливіші можливості для розвитку кожної людини і допоможуть добитися бажаного в життя.

Нумерологія і астрологія

Здавалося б, що може бути спільного між нумерологією і астрологією, адже ці знання, на перший погляд, не стикаються. Нумерологічні розрахунки грунтуються на числах, а астрологія – на обробці і тлумаченні астрономічних даних. Тим часом і нумерологія, і астрологія описують одні й ті ж життєві реалії, але застосовують різні способи і методи пізнання світу і людської природи. Якщо відомий знак Зодіаку, то не складає труднощів підібрати для людини щасливе число, яке принесе їй грошову удачу, успіх в кар’єрі та особистому житті.

Знаки Зодіака та щасливі числа

fullsize

Десять ключових чисел в нумерології мають свої зодіакальні відповідності. Розберемо тлумачення кожного числа і з'ясуємо його природу.

Число 1 містить в собі якийсь потенціал, який жадає виплеснутися назовні. З одного боку, людина відчуває в собі величезні природні сили. З іншого боку, ці дари поки приховані і чекають своєї години. Одиниця, безперечно, є найбільш підходящим і щасливим числом для Риб. Представники цього водяного знака усвідомлюють в собі море багатих можливостей. Сила числа допомагає їм проявити натхнення і реалізувати в життя творчий потенціал.

Число 2 дозволить просунутися в житті Водоліям. Воно вкаже їм новий, альтернативний шлях розвитку. Відомо, що представники цього повітряного знаку розумні, і їм в голову постійно приходять нові ідеї. Двійка допомагає Водоліям не зупинятися у своєму розвитку. Кожна нова думка - це нова життєва можливість. Обдумування свіжих гіпотез, зважування ідей і підготовка до нового етапу - все це кроки, з яких складається інтелектуальний шлях Водолія, що веде до успіху. Двійка також означає взаємодію з колективом, коли спілкування з іншими людьми приносить Водоліям нові осяяння.

зн

Число 3 є дуже земним, раціональним. Тут відчувається тісне зіткнення з реальністю і стабільний стан, а також опора на три точки. Число символізує перші реальні результати праці, і тому найкраще цей код підійде Козерогам. Люди цього знаку практичні, реалістичні і честолюбні. Трійка дозволить їм помилуватися вже створеним і намітити нові плани на майбутнє. Козероги уміють управляти групою людей, тому число 3 якнайкраще підійде тим, хто хоче кар'єрного росту та посади керівника.

Число 4 принесе щастя тим людям, які не тільки володіють багатствами (духовними і матеріальними), але і здатні бути щедрими по відношенню до інших. Дана цифра протегує Стрільцям, які прагнуть досягти авторитету в суспільстві і, завоювавши міцне становище, не забувають надавати допомогу і протекцію оточуючим. Четвірка - це символ фундаментальних знань, а коли життєвий багаж накопичено і кругозір широкий, то можна передавати свій досвід учням.

Число 5 є неспокійним, загадковим і підійде тим людям, які не бояться змін і схильні ініціювати їх. Скорпіони - це ті представники Зодіаку, які по достоїнству оцінять потенціал п'ятірки. Життя здається Скорпіонам нудною і прісної, якщо в ній часом не відбуваються кризові ситуації і аврали. А що може бути приємніше і цікавіше ризикованих пригод? Число 5 забезпечить своїх підопічних розвиненою інтуїцією, спритністю, стійкістю і мужністю, зробить їх сильними і здатними подолати будь-які життєві випробування.

водд

Число 6 несе в собі гармонію, стабільність і успіх. Найкраще воно відображає світогляду і життєву позицію Терезів і Тельців. Люди цих знаків перебувають у добрих відносинах з навколишнім світом, створюють навколо красу і вміють радіти всьому тому, на що було витрачено багато сил і енергії.

Число 7 протегує Дівам і Близнюкам. Це ті люди, які вміють не тільки змінюватися внутрішньо, але і прекрасно перетворюють дійсність у відповідності зі своїми потребами. Представники згаданих знаків розуміють, що вони не досконалі, і сімка допомагає їм перебудовуватися на новий лад, постійно пізнавати нове і сміливо дивитися в майбутнє.

Число 8 дозволяє відчути силу своєї натури. Люди, які опинилися під заступництвом вісімки, вміють створювати комфортні земні умови і затишок. Однак їхня перевага полягає також в умінні поринути у свій внутрішній світ і дізнатися справжні мотиви своєї зовнішньої діяльності. Звичайно ж, Раки - це ті люди, які можуть вибудувати гармонію і рівновагу між духом людини і його матеріальними потребами.

Число 9 є щасливим для Лева. Представники цього вогняного знаку - великі творці своєї долі. Вони володіють невичерпним творчим потенціалом і завжди впевнені в тому, що їм потрібно робити в даний момент. Дев'ятка подарує цим людям глибоке задоволення всім тим, чим вони займаються і до чого прагнуть.

ллл

Число 0 означає перехід до нового життєвого циклу. Овни - це ті представники Зодіаку, які розуміють, як важливо закінчити старе і почати нове в житті. Нуль - це завжди невідомість і неконтрольована ситуація. Але Овни потребують таких потрясіннях. Саме завдяки їм можливий прогрес і численні перемоги хоробрих, мужніх і відважних людей, що народилися під цим славним знаком.

Отже, досить просто визначити щасливі числа по знакам Зодіаку. Спільне використання нумерологічних і астрологічних знань дозволить приманити удачу, витягнути щасливий квиток в життя і збільшити шанси на успіх в будь-якій справі.

Джерело: https://mistika.temaretik.com/1208593214658578955/schastlivye-chisla-po-znakam-zodiaka-numerologicheskij-kod-radosti-uspeha-i-blagopoluchiya/