СБУ затримали оператора каналу бойовиків «Новоросія ТВ»

imagesПід час спецоперації працівники СБУ затримали оператора каналу бойовиків «Новоросія ТВ». Про хід операції повідомляє прес-служба відомства.

Співробітники Служби безпеки України затримали оператора телеканалу «Новороссия ТВ», який займається пропагандою тероризму та веде антиукраїнську політику.

Встановлено, що мешканець Хмельницької області восени 2014 року виїхав до міста Донецьк та працевлаштувався там на посаду оператора телеканалу «Новороссия ТВ».

Зловмисник спільно із журналістами телеканалу займався зйомкою замовних відеоматеріалів для програми «Лента новостей «Новороссия ТВ», неодноразово знімав репортажі за участю ватажків терористичних груп, які діють у Донецькій та Луганській областях.

Підготовлені за його участі сюжети не лише пропагували тероризм, а й виправдовували злочини бойовиків терористичних організацій «ДНР» та «ЛНР», закликали до порушення територіальної цілісності України, сприяли свідомому розпалюванню конфлікту та ворожнечі на Сході країни, знищенню цивільного населення.

Зловмисник був затриманий 13 березня ц.р. у Хмельницькій області, куди він приїхав у «відпустку».

Відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 258-3 Кримінального Кодексу України (участь у терористичній організації та сприяння діяльності терористичної організації).