СБУ затримала за сепаратизм першого секретаря Волноваського райкому КПУ

наручники вдягають крупноЗа повідомленням відомства, Сергій Філіндаш особисто організовував масові антиукраїнські заходи у м.Волноваха Донецької області, на яких лунали заклики до насильницької зміни конституційного ладу, захоплення державної влади, зміни територіальної цілісності України.

Філіндаш у березні організував у цьому районному центрі мітинг та круглий стіл, на яких всупереч думці більшості присутніх публічно закликав до невизнання центральних органів центральної влади, відокремлення Донецької області від України та приєднання до Росії.

Партійний функціонер також брав участь в організації псевдореферендуму та долучився до створення осередку терористичної організації “ДНР” на території Волноваського району.

С.Філіндаш підбурював представників дільничних виборчих комісій від КПУ до зриву позачергових виборів Президента України.

На початку червня ц.р. він керував демонстративною заміною українських державних прапорів у Волновасі на російські, розповсюдив так званий «ультиматум» українській владі.

Тривають слідчі дії.