СБУ затримала лідера диверсійної групи “ДНР” з позивним “Кіт” (Фото)

1Контррозвідкою СБУ у взаємодії із Головним управлінням розвідки Міноборони України успішно проведено бойову операцію із затримання лідера диверсійно-розвідувальної групи спецпідрозділу ДНР “Русичі” з позивним “Кіт”. Про це повідомили у прес-службі СБУ.

За словами радника голови СБУ Маркіяна Лубківського, унікальністю цієї надскладної бойової операції було те, що “Кота” було “накрито” на території ворога.

“Наші контррозвідники його „висмикнули“ з населеного пункту, підконтрольного ДНР. Після знешкодження „тамбовських вовків“ і „кота“ полювання на таких і схожих звірів буде продовжено. У затриманого, окрім зброї, було вилучено топографічні карти з нанесеним розташуванням українських блокпостів, а також засоби зв’язку (рації, мобільні термінали, сім-карти), ноутбук тощо”, — йдеться у повідомленні.

За інформацією СБУ, таким чином було обезголовлено відому нам велику групу з близько двадцяти бойовиків, яка координується ФСБ РФ і до складу якої входять переважно громадянами РФ, що пройшли вишкіл у спецтаборах.

“Зірвано плани групи щодо здійснення диверсії проти українських військовослужбовців. Так, за завданням ФСБ-шника з позивним „Саша“, бойовики готували диверсійно-терористичні акти у Авдіївці Донецької області — зокрема сьогодні там мала бути замінована одна з автодоріг і здійснено напад на український блокпост”, — йдеться у повідомленні.

1

 

 

 

 

 

 

 

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1