СБУ викликала міністра оборони РФ в Україну, щоб вручити йому підозру (Документ)

Міністр оборони РФ Сергія Шойгу. Фото з відкритих джерел

Міністру оборони Росії в Україні інкримінують створення незаконних воєнізованих формувань, наслідком чого стала загибель людей.

Для вручення підозри Служба безпеки України викликає міністра оборони РФ Сергія Шойгу на 20 липня в Маріуполь. Про це повідомляє сайт СБУ, публікуючи повістку.

“Шойгу Сергій Кужугетович, 21.05.1955 року народження, уродженець міста Чадан Тувинської АРСР, проживаючий в м. Москва Російської Федерації, Вам необхідно з’явитись о 09 год. 00 хв. 20.07.2021 року в каб. №6 слідчого відділу 2 управління (з дислокацією у м. Маріуполь Донецької області) ГУ СБ України у Донецькій та Луганській області до слідчого Бутенка Т.А. … для вручення Вам письмового повідомлення про підозру у кримінальному провадженні … та проведення за Вашою участю слідчих (процесуальних) дій у даному кримінальному провадженні”, – сказано в повістці.

В СБУ уточнили, що вручити підозру Шойгу хочуть у рамках кримінального провадження, відкритого 21 липня 2014 року за ч.3 ст.27, ч.5 ст.260 КК України (Створення не передбачених законом воєнізованих або збройних формувань, що призвело до загибелі людей чи інших тяжких наслідків).

Санкція цієї статті передбачає позбавлення волі на строк від десяти до п'ятнадцяти років з конфіскацією майна або без такої.