СБУ розповіла, скільки “шісток” із Росії вже затримали

ef34aa16754ea32103bbfb8368be3b031466087934Контррозвідка Служби безпеки України повідомляє, що наразі під слідством знаходяться тринадцять агентів російських спецслужб. Серед них є заступник начальника штабу АТО та підполковник Національної гвардії. 

Новину передає «Преса України».

Як інформують в прес-службі відомства, серед тринадцяти агентів спецслужб Росії є заступник начальника штабу АТО, підполковник Нацгвардії, працівник відділу кадрів військової частини і звичайний військовий ЗСУ. Інші, це громадяни з різних областей України. Вони передавали інформацію з обмеженим доступом російським спецслужбам.

Читайте також: На Донбасі затримали бойовика (Відео)

«Стосовно 22 осіб уже набрав законної сили обвинувальний вирок суду. До дев’яти років позбавлення волі, зокрема, засуджено кадрового співробітника головного розвідувального управління Генштабу Збройних сил РФ, громадянина Росії. За завданням кураторів він вербував громадян України і намагався отримати таємну документацію про зразки новітнього військового озброєння», — повідомили в контррозвідці Служби безпеки.

Відомо також, що дванадцять років ув’язнення має экс-офіцер ВПС. Він написав письмову згоду щодо співпраці з ФСБ РФ. Колишній офіцер надавав дані про маршрути польотів військових літаків. Службовець Національної гвардії за передачу інформації російським спецслужбам попаде за грати на дев’ять років.