СБУ показала затриманого, який вночі кинув “коктейль Молотова” в двір заступника глави Офісу президента України (Фото)

Підпалити будинок заступника голови Офісу президента Ігоря Жовкви в Києві в ніч на сьогодні намагався 25-річний безробітний громадянин України без постійного місця проживання.

Про затримання підозрюваного повідомила СБУ, опублікувавши фото.

“Співробітники СБУ та Національної поліції затримали чоловіка, який в ніч з 21 на 22 жовтня кинув коктейль Молотова у будинок заступника керівника Офісу Президента. Внаслідок події постраждалих немає. За наявною інформацією, подія сталася о 4 годині ранку у Дарницькому районі Києва. Зловмисник кинув пляшку з легкозаймистою сумішшю у двір будинку заступника Голови Офісу Президента України, відповідального за напрямок європейської інтеграції”, – йдеться в повідомленні.

В СБУ проінформували, що затриманий підозрюваний зізнався у скоєнні цього злочину на замовлення.

"Встановлено, що зловмисник – 25-річний чоловік без постійного місця роботи та проживання. Родом із селища Косарі, Кам’янского району Черкаської області. Він розповів, що на одному з сайтів оголошень про роботу знайшов повідомлення про замовлення на підпал будинку невідомої йому особи. З його слів, адресу потерпілого та вказівки від замовника він отримував через месенджер «Telegram». Зловмиснику обіцяли заплатили $4 тис. після того, як інформація про напад на будинок посадовця з’явиться у ЗМІ. Мотиви замовника йому не відомі. Наразі правоохоронці працюють над встановленням замовника злочину. Правова кваліфікація події – ч. 2 ст. 194 Кримінального кодексу України (умисне знищення або пошкодження майна)", - повідомили в Службі безпеки України.

Правоохоронці вирішують питання щодо оголошення підозри затриманому.