СБУ назвала точні результати “виборів”, які Кремль зібрався провести на окупованому Донбасі 11 листопада (Відео)

Фото - bykvu.com
Фото – bykvu.com

Так звані вибори, що їх Кремль зібрався провести на окупованому Донбасі 11 листопада, – це лише ширма для “картинки” російських ЗМІ. Насправді ж у Москві давно “намалювали” необхідний Росії результат так званих “виборів” на окупвоаному Донбасі.

Про це заявив сьогодні на брифінгу глава СБУ.

Так звані “вибори” потрібні Кремлю для спроби легалізувати своїх ставлеників у самопроголошених “ДНР” і “ЛНР”. Відтак потрібний Москві результат “голосування” на так званих “виборах”, що ще не відбулись, Кремль уже довів до відома окупантів Донбасу, підкреслив Василь Грицак.

Читайте також: У бойовиків на окупованому Донбасі істерика: перед фейковими «виборами» роблять відчайдушні кроки (Фото)

СБУ оперативним шляхом отримала точні дані, який саме результат “намалювали” у Кремлі.

Читайте також: Турчинов назвав статті ККУ, за якими судитимуть причетних до «виборів» у так званих «ДНР» і «ЛНР»

“Росія сьогодні імітує процес вільного волевиявлення в ОРДЛО шляхом проведення так званих виборів. Насправді як у 2014 році, так і в 2018 році всіх переможців вже визначено і переможні цифри вже намальовано в АП (Росії – ред.). Я відкрию маленьку таємницю, це оперативні дані, я думаю, це трохи сплутає карти тим, хто сидить на непідконтрольній території і режисирує ці так звані вибори. За нашими даними, попередньо вже намалювали для перемоги Пушиліна в “ДНР” 55%, Пасічника в “ЛНР” – 63%. Явку мають показати 70% виборців”, – сказав Грицак.

На відео – із 3 хв о4 сек. Повна версія брифінгу – 112 Україна.