Савченко не визнала своєї вини після пред’явлення СК РФ остаточного звинувачення

Надія Савченко за гратами крупно в кофтиніУкраїнська льотчиця, народний депутат України Надія Савченко не визнала провину після пред’явлення їй остаточного звинувачення. Про це російському “Интерфаксу” повідомив її адвокат Марк Фейгін.

“Дійсно, в п’ятницю було пред’явлено обвинувачення в остаточній редакції. Провину, звісно, не визнала”, – заявив Фейгін.

Він додав, що пред’явлене обвинувачення дуже відрізняється від того, яке висували на початковому етапі слідства.

Читайте також. Слідчий комітет Росії пред’явив остаточне звинувачення Надії Савченко

“Ми опублікуємо найближчим часом цю постанову. Але можу сказати, що так слідство намагається довести справу до закінчення розслідування і не помічає всі свідоцтва невинуватості Надії. Ми будемо оскаржувати ухвалу СК у суді”, – зазначив Фейгін.

Нагадаємо, сьогодні Слідчий комітет Росії висунув Надії Савченко остаточний варіант звинувачення.

Статті Кримінального кодексу Росії, за якими звинувачують викрадену бойовиками і передану в РФ українську льотчицю, озвучив представник СК РФ Володимир Маркін.

«Управлінням з розслідування злочинів, пов’язаних з використанням заборонених засобів і методів ведення війни, СК РФ громадянці України Надії Савченко пред’явлено обвинувачення у вчиненні злочинів, передбачених ч. 5 ст. 33, п. п. «а,е,ж,л» ч. 2 ст. 105, ч. 5 ст. 33, ч. 3 ст. 30, п. п. «а,е,ж,л» ч. 2 ст. 105, ч. 1 ст. 322 КК РФ (пособництво у вбивстві двох і більше осіб, пособництво в замаху на вбивство двох і більше осіб загальнонебезпечним способом, з мотивів політичної ненависті, вчинене групою осіб, незаконне перетинання кордону РФ)», — повідомив представник СК.