Замість лави підсудних – могила: як у “ДНР” поховали терориста “Гіві” (Фото, Відео)

ф9Безславне життя терориста Михайла Толстих закінчилось: того, хто воював проти України, і був вбитий своїми ж бойовиками, сьогодні поховали.

Могила Михайла Толстих (“Гіві”) поруч із таким же одіозним терористом “Моторолою”. Їх обох поруч Україна хотіла б бачити живими – на лаві підсудних за злочини, скоєні за вказівкою Росії проти України і українців.

Читайте також: «Гідне» місце: «Гіві» поховають за межами цвинтаря між туалетом і могилою «Мотороли» (Фото)

Моменту поховання “Гіві” передувала вранці 10 лютого процедура прощання в театрі опери і балету Донецька. Це в соцмережах назвали “виставою”. Туди окупанти ГІві-портрет на гробі в квітах КП зігнали всіх бюджетників, студентів та всіх, кого тільки могли. Був і “глава “ДНР” Олександр Захарченко, який прощався з “Гіві” в закритому гробі дуже швидко.

Читайте також: Це просто так оперу люблять — в мережі висміюють церемонію прощання з терористом «Гіві» у театрі (Відео)

ф1ф2Далі останки бойовика поклали на лафет і потягли Донецьком на цвинтар.

Вздовж щляху останнього кортежу "Гіві" було чимало роззяв і охочих подивитись на таке шоу, в тому числі і з собаками, виведеними на прогулянку. Собаки скаженіли і проводжали терориста на той світ беззупинним гавкотом.

Сепаратисти аплодували бойовику так, як це роблять при прощанні з акторами - низькопробним клоуном "Гіві" за життя називали навіть свої.

Читайте також: Страх за своє життя? Захарченко втік від гробу «Гіві» (Відео)

Так звана ж влада "ЛНР" на своєму "офіційному" сайті заявила, що з Толстих, мовляв, попрощатись прийшли 55 тисяч. Однак з верхніх планів фото і відео видно, що кількість ця, м'яко кажучи, дійсності не відповідає.

 

ф3ф4

 

Гіві-розгромлений сітілайт

Примітно також, що на шляху слідування лафета траплялись розбиті зображення "Гіві". Свідчить це про одне: в окупованому Донецьку є ті, хто радіє смерті Михайла Толстих.

 


На цвинтарі ж, коли бойовика "Гіві" опускали в землю, салют давав і Захарченко - вистріляв цілу обойму зі свого пістолета. Захарченко був дуже блідий і знервований усю церемонію - вочевидь, розуміє, що після "Гіві" буде наступним.