Санкції проти телеканалів Медведчука: експерти назвали наступний обов’язковий крок у справі (Відео)

Фотоколаж – News UA

Введене в дію Указом Президента рішення РНБО України про накладення санкцій на телеканали NewsOne, 112 і ZIK своїм продовженням має мати відкриття кримінальних проваджень проти їх юридичного власника.

Як повідомляє 5 канал, на цьому наголошують експерти і политики.

Серетар РНБО і Президент України заявили, що антиукраїнська діяльність цих телеканалів фінансувалась за гроші Кремля, а діяльність юридичного власника Тараса Козака, за яким стоїть Віктор Медведчук, кваліфікували як фінансування тероризму.

"Заробляючи завдяки війні, вони стверджували, що жодної війни на Донбасі немає, точніше, є, але "громадянська", - заявив про діяльність закритих телеканалів Козака Президент України.

"Якщо пан Козак дійсно злочинець, то тоді його треба арештовувавти і доводити розслідування справи до розгляді в суді", - заявляє нардеп Олексій Кучеренко.

Читайте також: Три телеканали Медведчука за рішенням РНБО припинили ефірне мовлення в Україні (Відео)

Політики і експерти наголошують, що факт фінансування тероризму щодо Тараса Козака має бути доведений слідством якнайшвидше, інакше ОПЗЖ у Верховному суді може виграти апеляцію і 5-річні санкції проти телеканалів NewsOne, 112 і ZIK і Тараса Козака можуть бути зняті рішенням суду.

Більше подробиць - у сюжеті 5 каналу