Самопроголошена Південна Осетія визнала самопроголошену Луганську народну республіку

Президент самопроголошеної Південної Осетії Леонід Тібілов
Президент самопроголошеної Південної Осетії Леонід Тібілов

Самопроголошена республіка Південна Осетія визнала підсумки так званого «референдуму», проведеного в травні угрупованням «Луганська народна республіка», яке в Україні на офіційному рівні визнано терористичною організацією. Про таке визнання російській агенціїя «ИТАР-ТАСС» заявив президент самопроголошеної Південної Осетії Леонід Тібілов.

“Шануючи волевиявлення народу Луганської народної республіки, республіка визнала підсумки референдуму”, – сказав Тібілов.

Коментуючи звернення Верховної Ради Луганської Республіки з проханням про визнання ЛНР незалежною суверенною державою, Тібілов повідомив, що “республіка готова до прийняття конструктивного рішення і буде керуватись загальновизнаними нормами міжнародного права”.

Як повідомила прес-служба президента Південної Осетії, отримавши звернення про визнання Луганської народної республіки Леонід Тібілов провів нараду з урядом і парламентом і дав доручення опрацювати питання по кожному з напрямків для прийняття державного рішення з урахуванням подальших дій законодавчої і виконавчої гілок влади”.

Раніше глава самопроголошеної Луганської народної республіки Валерій Болотов заявив на прес-конференції в Луганську, що Південна Осетія визнала ЛНР незалежною державою.