Самопроголошена “ЛНР” кинула напризволяще сепаратистів, які повернулись при обміні полоненими

Один із тих, хто при обміні повертався на окупвоаний Донбас. Фото - Радіо Свобода
Один із тих, хто при обміні повертався на окупований Донбас. Фото – Радіо Свобода

Сепаратисти і бойовики, які під час останнього обміну полоненими на Донбасі повернулись на окуповані “ЛНР” території, зараз живуть в голоді і в холоді.

Після обміну полоненими 28 грудня 2017 року сепаратистів привезли автозаками в окупований Луганськ, поселили в гуртожиток неподалік церкви і там покинули. Про це прямо пишуть у мережі сепаратисти.

За їх повідомленням, у цьому гуртожитку, розташованому неподалік церкви, нема елементарних зручностей і холодно.

Читайте також: Як відбувався обмін полоненими на Донбасі (Фоторепортаж)

Крім цього, бойовикам і прихильникам “руского міра”, які повернулись на окуповану “ЛНР” територію, нічого їсти.

У коментарях до повідомлення українськи налаштовані користувачі такій поведінці окупаційної влади “ЛНР” не дивуються і гірко іронізують, що “рускій мір” своїх завжди кидає.

Читайте також: Троє з Тернопілля опинилися серед тих прибічників «Русского мира», на яких обміняли наших заручників

“А в тюрмі зараз вечеря. Макарони дають”, – натякнув на те, що в українській в’язниці сепаратистам було ситніше і тепліше, як на волі в “ЛНР” дописувач Necro Mancer.

“Так а церковь-то почему не помогает? Они ж за русмир страдают. Стыдно!!! А мы своих в Украине накормили. Сейчас подлечим…” – вказала на різницю у ставленні до звільнених з полону в Україні і в самопроголошеній “ЛНР” користувач натка.

“Якщо ті, хто причащаються у тій церкві з однієї чаші, не відмовляться від кухля чаю чи кави, щоб купити їм поїсти – то це не церква. Якщо новороси не допомагають один одному, то вони – не громада. Якщо у спільноті немає ні Церкви, ні Громади – то хто ці люди?” – риторично запитав дописувач Житлосвіт.

“Если живут в общежитии – значит, вероятно, какие-нибудь бывшие зеки. Дело не в гражданстве, а в том за интересы какого государства они воевали. Вот там и пусть ищут себе помощи. Или идут в Зеленстрой метлой махать за 3000р.”, – написав Оператор РЛС.

“Бандеровцы крайне изобретательны в методах пыток. Пленных просто отдали своим”, – резюмував Ciolek.

Читайте також: Семеро відмовились іти до бойовиків останньої миті — Лутковська розповіла унікальні подробиці обміну полоненими (Відео)

ф2