“Самопоміч” відкликає з Кабміну свого міністра

198700Самопоміч” відкликає з Кабміну свого міністра. Про це йдеться в заяві партії, повідомляє 112 канал.

У “Самопомочі” впевнені, що сьогодні Кабінет міністрів є одним з джерел багатомільярдної корупції.

“Прийнятий клептократичних бюджет на 2016 рік має всі ознаки того, що наступний рік стане черговим роком масштабного розкрадання державних коштів. В цих умовах політична рада партії “Об’єднання “Самопоміч” вирішив Відкликати свого міністра в уряді Арсенія Яценюка; 2. Запропонувати іншим партіям, сформували парламентську коаліцію, створити нову коаліційну угоду і ефективний уряд після чесного і публічного встановлення причин невдач цього об’єднання”, – наголошується в заяві.

“Нові правила спільних дій і нова урядова команда повинні забезпечити насамперед звільнення економіки від надмірного регулювання і знищити масштабну корупцію”, – резюмували у “Самопомочі”.

Нагадаємо, раніше неодноразово говорилося про те, що назріло питання переформатування Кабміну.

Раніше ЗМІ писали, що в “Самопомочі” тривають дискусії щодо відкликання міністра агрополітики Павленка.

А “Самопомочі” заявляли, що він не може нормально керувати довіреним йому відомством, оскільки йому нав’язує свої ідеї керівництво Кабміну.

Відзначимо, також ЗМІ повідомляє про те, що в БПП йдуть розмови щодо зміни на посаді глави МВС Арсена Авакова.

Крім того, у Кабміні чекають відставки глава Моз Олександр Квіташвілі, глава Мінінфраструктури Андрій Пивоварський. Раніше був звільнений міністр екології, а також при виході з коаліції Радикальна партія отзвала свого віце-прем’єра. Крім того, в уряді планують ввести посаду віце-прем’єра з євроінтеграції.