“Самопоміч” у Тернополі не хоче брати на себе відповідальність і відмовляється від своїх обіцянок – експерт

Соломонюк у крісліНовообрані депутати від “Самопомочі” відмовились очолити у міськраді комісію з проблематики, за яку перед виборами найбільше критикували свого основного опонента – міського голову Тернополя.

“Самопоміч”, яка обіцяла зламати хребет “дерибану” землі у Тернополі, очолити “земельну” комісію Тернопільської міськради відмовилась.

Читайте також: У Тернополі зривають вибори за сценарієм 2009 року — експерт

Заступник директора Центру з інформаційних проблем територій НАН України Роман Соломонюк вважає, що вчинивши так, “Самопоміч” у Тернополі відмовилась від своїх політичних обіцянок з простих причин: бути в опозиції легше, ніж реально працювати.

Читайте також:Відсутність політичних партій є головною причиною корупції в Україні — експерт

– Немає логіки у виборчій кампанії, яка була побудована на критиці, а тут відмова очолити напрямки, які найбільше критикували. Тут, очевидно, є бажання просто залишитись в опозиційній ніші, де можна будувати роботу на критиці. В парламенті Самопоміч будує все на критиці уряду, хоч сама той уряд обирала. Тут в Тернополі вони, ставши владою, захотіли бути в опозиції, – зазначив Соломонюк.

Читайте також:Вибори у Тернополі із запахом нафталіну

Соціолог вважає, що такий вибір Самопоміч зробила тому, що бути в опозиції простіше, ніж в активнй позиції. Нагадаємо, в середу відбулась сесія міської ради, члени Самопомочі відмовились очолити земельну комісію та комісію містобудування.