Самооборона Тернопілля контактує із представниками УСБУ та командиром Внутрішніх Військ (Відео)

DSCN6382-n– Міліція зараз не здатна повноцінно виконувати свої обов’язки, тому, якщо ви стали свідком порушення громадського спокою, телефонуйте нам,  – просить керівник самооборони у Тернополі Олександр Варакута.

Окрім того, усіх, хто отримав зброю та майно під час захоплення управління та відділів міліції, а також інших державних установ, він попросив передати все у штаб Самооборони, розміщений у будівлі обласної ради.

Читайте також. Спокій тернополян щоночі охороняють більше тисячі добровольців (Відео)

Нагадаємо, 21 лютого відбувся брифінг командира Самооборони Майдану Тернопільщини Олександра Варакути. Він закликав усі стихійно організовані групи патрулювання міста та області вливатися у Самооборону Майдану. На зустрічі наголосили на тому, що Самооборона Майдану Тернопільщини є надполітичним утворенням. Воно є місцевою одиницею всеукраїнської Самооборони, яку створили на Майдані і яка підпорядковується Андрію Парубію.

На брифінгу виступили: командир Самооборони Майдану на Тернопільщині Олександр Варакута, комендант штабу Іван Ковалик, речник обласної самооборони Олег Вітвіцький та отець Іван Гуня.

Читайте також. Тернопілля отримало свого “смотрящого” за місцевим СБУ

Представники Самооборони поінформували всіх про принципи своєї діяльності. Основними завданнями залишаються: налагодження ротації людей до Києва, збір коштів на потреби самооборонців на Майдані та забезпечення порядку в області.

– Мені вдалося налагодити контакт із представниками УСБУ та командиром Внутрішніх Військ Тернопільської  області, – додав пан Варакута.

Довідково. Телефон для реєстрації в загони самооборони та інформації: 068-705-88-04.