Самооборона Майдану в Тернополі змінила адресу і статус

СамооборСамооборона Майдану Тернопільщини продовжуватиме діяльність у форматі громадської організації. Штаб переїжджає на нове місце – за адресою вул. Грушевського, 1 (біля приміщення школи №3).

Читайте також. Надавати першу медичну допомогу вчать у Самообороні Майдану Тернопілля (Фото)

– Оскільки працівники правоохоронних органів повернулися до роботи, Самооборона Майдану Тернопільщини діятиме в режимі громадської організації, – повідомили у прес-центрі організації. – При цьому структура продовжуватиме свою діяльність за всіма напрямками. Зокрема, патрулювання міста триватиме разом із правоохоронцями, аби допомогти та проконтролювати їх на перших етапах відновлення роботи.

Читайте також. “Гетьман Сагайдачний”, яким опікується тернопільська громада, не переходив на бік Росії

До речі, реєстрацію в лави Самооборони здійснюватимуть у режимі он-лайн (гугл-форма на сторінках Самооборони в соцмережах https://docs.google.com/forms/d/1rM113Z3seLOpSdoB9U_3odyhBQnlTQpyv8tVB61KRUE/viewform) та за номером «гарячої лінії» – 068-705-88-04.

Довідково. Центр психологічної реабілітації майданівців надалі діятиме за напрямками психологічної та духовної підтримки: спілкування з психологами, священиками та поїздки до святинь. Також зараз працюють організовані Самообороною навчання з надання першої медичної допомоги під керівництвом лікаря-хірурга поліклініки міської лікарні №2, волонтера Товариства Червоного Хреста Віктора Шацького.