“Саме злагоджена цілодобова робота українських експертів призвела, що іранська сторона визнала свою вину” – радник президента

Фото з вільних джерел
Фото з вільних джерел

Радник президента України Андрій Єрмак заявив, що саме злагоджена і принципова позиція українських експертів і рятувальників призвела до того, що Іран визнав провину за катастрофу літака компанії “Міжнародні авіалінії України”.

Про це він сказав у коментарі “Українській правді”.

“Ця версія  розглядалася з самого початку – про цю версію говорив і секретар РНБО, і глава СБУ. Але для нас було важливо, щоб вона була доведена”, – зазначив Єрмак.
За його словами, на місці катастрофи цілодобово працювала експертна та пошуково-рятувальна група, до неї увійшли 45 експертів із різних міністерств і служб, а також представники компанії МАУ. “Саме їх злагоджена цілодобова робота і принципова позиція привели до того, що іранська сторона визнала свою вину”, – додав радник президента.
Зазначимо, “Українська правда” питала у Єрмака, чи мала Україна конкретні докази щодо причин катастрофи, чи здебільшого орієнтувалися на заяви союзників? Чи тому президент і з відчутною затримкою коментував інформацію про можливе збиття?У відповіді Єрмак також заявив, що не погоджується з формулюванням про затримки.

За його словами, одразу після визнання Іраном своєї провини прозвучала заява Зеленського.