Саме зараз і саме в Україну треба інвестувати, – Порошенко під час візиту на Львівщину

045f781eba6bd663e910f05ff2ee7be4_1471519748_extra_large

Порошенко переконаний, що все у країні буде гаразд, якщо інвестори попри все не бояться розпочинати у нас свій бізнес. 

Про це він заявив під час робочого візиту на Львівщину, повідомляють у прес-службі глави держави.

В рамках робочого візиту до Львівської області Президент Петро Порошенко взяв участь в церемонії закладення капсули в місці будівництва заводу компанії Nexans з виготовлення бортових електромереж.

«Всі нас переконували, що поки йде війна, жоден інвестор в Україну не прийде. Ми своєю наполегливою працею, створенням інвестиційного клімату, забезпеченням кардинальних змін і реформ в країні, і рішучими діями, в тому числі й глави обласної державної адміністрації, переконуємо, що саме зараз і саме в Україну треба інвестувати», - сказав Петро Порошенко на будівельному майданчику.

Глава держави навів приклади успішного інвестування в Україну за останній час, зокрема нагадав про нещодавнє відкриття заводу японської компанії Fujikura. За словами Президента, цей приклад приходу іноземного інвестора не лише став успішним, а й слугував залученню нових інвестицій в нашу країну, зокрема й до Львівської області.

«Німецькі і французькі власники своєю гривнею голосують за нашу з вами незалежність, якій за кілька днів виповниться 25 років, за створення нових робочих місць, за сплату податків і за наше європейське майбутнє», - зауважив Президент.

Президент особливо подякував інвесторам за віру в Україну: «Те що сьогодні інвестори своїми грошима, своїми євро і гривнями голосують за наше майбутнє означає, що все в нас буде добре. Ми забезпечимо перемогу на фронті і захистимо країну».

Заводи концерну Nexans розташовані у понад 30 країнах світу на 5 континентах. В Україні це вже третій завод, який буде збудовано у місті Броди Львівської області. Підприємство буде введено в експлуатацію в червні 2017 року і створить 2 тис. робочих місць. Продукцією підприємства користуються всесвітньо відомі компанії, зокрема концерн BMW.