Саме тому змінили ЦВК і штурмують позачергові перевибори в громадах: Олег Барна про плани продажу землі

5396-barna-oleg-stepanovich_originНаразі в мережі поширюється фото Ігоря Коломойського з листівкою “Ні продажу землі іноземцям!” Добрий лозунг, який мав би заспокоїти тих, хто сумнівається, що нова наша влада може розпродати землю і залишити українців ні з чим. Адже земля — ресурс, який не відновлюється. Немає в українця, який споконвіку — землероб, землі, не буде того українця, який ідентифікуватиме себе з українською культурою.

Народний депутат восьмого скликання Олег Барна розкритикував таку появу Коломойського в мережі, назвавши її маніпулятивним трендом «з метою приспати нашу увагу задля тихого і швидкого прийняття законодавства для продажу землі і забезпечення його виконання через структури виконавчої влади Держгеокадастру та погодження органів місцевого самоврядування, котрі вони хочуть зробити собі підконтрольними через дострокові перевибори допоки мають ще високі рейтинги».

1

Як каже Олег Степанович, «саме тому вони і змінили ЦВК та штурмують позачергові перевибори в громадах. Але найстрашніше те, що цей маніпулятивний і підступний, антидержавний бренд підтримують і поширюють окремі особи як очільник Всеукраїнської Аграрної Ради Андрій Дикун, котрі мали б захищати нашу землю, її народну власність… Ми самі, своїм вибором себе знищуємо як Державу».

Олег Барна вбачає, що в продажу землі нині є великі загрозливі наслідки: «Якщо є продаж землі, то де-юре жодних обмежень з громадянством для її СКУПКИ НЕ ІСНУЄ: чи через підставних продажних громадян, чи через іноземців, які за рік отримають громадянство через фіктивні шлюби, чи через продажних посередників. Отож і Україна буде продана з патрохами. І НАШОЇ ДЕРЖАВИ ПРОСТО НЕ СТАНЕ!.. Люди, кого ви слухали, кого обирали: неукраїнців і нищівників своїєї держави, майбутнього ваших дітей!?»