Сайт президента РФ оприлюднив статтю Путіна українською мовою з традиційною пропагандою Кремля

Кремль продовжує тиражувати пропагандистську брехню про росіян і українців як про “єдиний” народ.

Черговим виявом цього стала стаття Президента Росії Володимира Путіна, яку 12 липня оприлюднив сайт Кремля.

Щоб красномовна пропагандистська назва статті Путіна “Про історичну єдність росіян та українців” була ще зрозумілішою, статтю Путіна на офіційному сайті президента Росії розмістили в тому числі українською мовою. У цій великій статті Путін звертається до історичної начебто до історичної єдності росіян і українців від часів Київської Русі.

"Стіну, яка виникла в останні роки між Росією та Україною, між частинами, по суті, одного історичного і духовного простору, сприймаю як велику спільну біду, як трагедію. Це, передусім, наслідки наших власних помилок, яких ми припустилися у різні періоди. Але й результат цілеспрямованої роботи тих сил, які завжди прагнули підірвати нашу єдність", - пише Путін.

Він не згадує про анексію Криму і військове вторгнення Росії в Україну, натомість у традиційному дусі кремлівської пропаганди виставляє Росію "миротворцем".

"Впевнений, що справжня суверенність України можлива лише в партнерстві з Росією. Наші духовні, людські, цивілізаційні зв’язки формувалися протягом століть, сходять до тих же витоків, загартовувалися спільними випробуваннями, досягненнями і перемогами. Наша спорідненість передається із покоління до покоління. Вона – у серцях, у пам’яті людей, які живуть в сучасних Росії та Україні, в кровних зв’язках, які об’єднують мільйони наших сімей. Разом ми завжди були і будемо незліченно сильнішими та успішнішими. Адже ми – один народ", - заявив у дусі російської пропаганди Путін.

Зазначимо, що традиційну тезу кремлівської пропаганди про українців і росіян як "один народ" Президент Росії Володимир Путін знову тиражує не вперше. Так, він говорив про це під час своєї "прямої лінії" 30 червня.

Читайте також: Стяг України над Москвою: Зеленський пояснив Путіну наслідки кремлівської пропаганди

Президент України на такі публічні пропагандистські заяви Кремля прямо заявляв, що українці і росіяни одним народом точно не є.

"Були б одним народом, то в Москві, швидше за все, ходили б гривні, а над Держдумою майорів би жовто-блакитний прапор", - заявляв Володимир Зеленський.

Читайте також: Клімкін попередив про нову стратегію Путіна щодо України: Кремль уже запустив маховик на повну (Відео)