Сайдік розповів про позитивні зрушення щодо оплати “ЛНР” за водопостачання

57d912df7d5a0_1473843935_5_650x410

Здійснення другого платіжу за водопостачання непідконтрольних районів Луганської області дозволить забезпечити водою населення.

Про це повідомив спецпредставник глави ОБСЄ в Україні та втрехстороннем контактній групі Мартін Сайдік після засідання ТКГ і підгруп 21 червня, повідомляє Depo.Донбас з посиланням на прес-служба ОБСЄ.

“У зоні конфлікту більше 2 мільйонів людей по обидві сторони від лінії розмежування залежать від загальних систем водопостачання Донбасу. Ці критично важливі об’єкти інфраструктури водопостачання неодноразово пошкоджували при обстрілі”, – зазначив Сайдік.

Читайте також: Снаряди бойовиків порвали ЛЕП — 400 тисяч мешканців Донбасу були без води

“ТКГ одноголосно підтримала пропозицію глави місії ОБСЄ Ертурула Апакана з розвитку заходів для забезпечення стійкого функціонування системи водопостачання до наступної зустрічі. Це стосується водопровідних і насосних станцій поблизу населених пунктів Василівка, Петровське, Красний Лиман, а також водопровідної системи “Південнодонбаська”, – сказав він.

Тему водопостачання та відповідних платежів розглянули і в робочій групі з економічних питань.

“Позитивний рух – що з кінця травня другий платіж за водопостачання було проведено окремими районами Луганської області, що дозволить забезпечити воду населенню цих районів. Учасники робочої групи ще розробляють стабільний платіжний механізм за подачу води”, – повідомив Сайдік.