Садисти з “ДНР” знущаються з журналіста Єгора Воробйова (Відео)

1З’явився відеозапис того, як терористи ДНР допитують полоненого журналіста “Еспрессо ТБ” Єгора Воробйова. Це перший допит після того, як солдати РФ передали журналіста в руки бойовиків-сепаратистів. На відео чітко видно, як терористи б’ють Єгора.

Єгор Воробйов абсолютно точно описав події 29 серпня 2014 року, коли він, його оператор Тарас Чкан і керівник “Дорожнього контролю” Ростислав Шапошников виходили по “зеленому коридору” з Іловайська. А саме те, що журналісти їхали в зеленому бусику Фольксваген Транспортер з бійцями батальйону Дніпро-1, а коли почався обстріл – бусик заїхав в лісопосадку.

Журналіст “Еспрессо” повідомив бойовикам ДНР, що вночі військові відірвалися вперед, тому, він і його колеги залишилися ночувати в посадці. На наступний день, 30 серпня, під час спроби вийти на безпечну територію, всіх журналістів взяли в полон. На питання терористів хто заарештував, Воробйов відповідь: “російські військові”, за що отримав удар рукою по голові. Далі, сепаратисти продовжили бити журналіста.

Нагадаємо, що Єгора Воробйова солдати РФ висадили з вантажного автомобіля за 30 хвилин до передачі українській стороні. З полону вийшли Ростислав Шапошников і оператор Тарас Чкан. По приїзду в Київ, Ростислав дав інтерв’ю телеканалу “Еспрессо-ТВ”, де розповів абсолютно ту ж історію, що і Єгор Воробйов на першому допиті бойовикам.

Журналістів “Еспрессо ТВ” та “Дорожнього контролю” дійсно захопили в полон солдати регулярної армії Російської Федерації. Однак, солдати РФ не били журналістів, ставилися до них лояльно, не ображали і не принижували. Жорстоко бити Єгора стали тоді, коли його передали в ДНР. Пізніше Єгора Воробйова побили бітами, зламали руки.