Саакашвілі: “Старий політичний клас в Україні похований” (Відео)

Екс-президент Грузії впевнений, що в Україні народжується нове покоління політиків і нікого зі “старих” політиків президентом України на наступних виборах вже не оберуть. 

Про це екс-президент Грузії, а нині глава Виконкому Національної ради реформ України Міхеіл Саакашвілі заявив в інтерв’ю телеканалу “Україна-24″.

“Старий політичний клас в Україні похований. Його відродити нічим не можна, хто б на що не сподівався. У нас ще багато фантомів ходить, але реально старого політичного класу в Україні вже немає. Серед них є дуже розумні люди, талановиті люди, хороші люди. Це несправедливо, що їх “списали”… Так вийшло, що українці просто зробили “люстрацію”. Вони сказали: “Нікого зі старих політиків ми не хочемо”, – пояснив Саакашвілі результат президентських виборів в Україні у 2019 році.

На думку Саакашвілі, надалі політичні процеси в Україні відбуватимуться так само: в українському суспільстві є запит на "нових" політиків. І якщо Зеленський сподівань не виправдає, то на зміну йому українці оберуть поки невідомого лівого радикала.

"Я дуже сподіваюсь, що Зеленський буде успішним і його оберуть на другий термін. Якщо ні, то з’явиться якийсь лівий радикальний діяч, і його оберуть… Конкуренція Зеленсьому виходить з невідомості. З радикального флангу. Хто ця людина – поки невідомо", - сказав Саакашвілі.

В інтерв’ю Саакашвілі розповів і про невідомі досі подробиці підготовки до Майдану в Києві, обставини захоплення Росією Криму, нюанси міжнародних зустрічей, в тому числі за участі за участі Путіна.

Більше – у повній версії інтерв’ю екс-президента Грузії Михайла Саакашвілі телеканалу "Україна-24".

5 1 голос
Рейтинг публікації
1 Коментар
Старіші
Новіші Найпопулярніші
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Слава

Лєвий раді кал буде бігати і кричати: баригі фсе, баригі! Причому маючи вілли закордоном. Такий собі лєвий ат бріоні, і радікал ат мазераті. Насправді, в імітаційній демократії Східної Європи не люди вирішують, що буде правити нами у наступні роки, а політтехнологи. Будь-яке лайно видадуть за карлсона.