Саакашвілі попросив в України політичного притулку

Саакашвілі підперся задумливоПозбавлений громадянства України екс-президент Грузії просить політичного притулку в України.

Про це заявив адвокат Саакашвілі Маркіян Галабала в коментарі “РБК-Україна“.

За словами захисника, відповідна заява Саакашвілі в міграційну службу була подана ще 11 вересня.

“Він просить статусу особи, яка потребує додаткового захисту. Заяву в Державну міграційну службу у Львівській області подано 11 вересня. Політичний притулок – це побутова назва цього статусу”, – сказав адвокат Маркіян Галабала.

Читайте також: Адвокати Саакашвілі просять для нього захисту в України як для особи без громадянства

Нагадаємо, 11 веерсня адвокат Михайла Саакашвілі раніше заявляв, що для Саакашвілі просять в України додаткового захисту як для особи без громадянства.

Сьогодні ж генпрокурор Юрій Луценко, коментуючи можливість екстрадиції Саакашвілі до Грузії, сказав про наявність обставин, що перешкоджають цьому.

"Є обставини, які заважають екстрадиції пана Саакашвілі. Попередньо я вважаю, що такі обставини існують, адже пан Саакашвілі після нелегального перетину кордону подав документи в міграційну службу МВС, які, згідно з нашим міжнародним зобов'язанням, перешкоджають його екстрадиції. Зараз це буде ретельно вивчено, покладено на офіційну основу у відповіді Мін'юсту", - цитує Луценка 112 Україна.