Саакашвілі не братиме участі у виборах: подробиці зустрічі з фракцією “Слуга народу” (Відео)

фото: Суспільне
фото: Суспільне

Експрезидент Грузії та колишній очільник Одеської ОДА Міхеїл Саакашвілі, який претендує на посаду віцепрем’єра з реформ, зустрівся з фракцією “Слуга народу” та запевнив, що не збирається конфліктувати з міністром МВС Арсеном Аваковим чи іншими представниками влади.

Трансляцію із зустрічі вів депутат Ігор Негулевський.

Так, під час виступу Саакашвілі розповів, що треба повністю змінювати філософію реформування митної служби, розвивати туризм і створювати максимально комфортні умови для бізнесу.

Зокрема, розповідав, як реформував медичну та туристичну сфери у Грузії за часів свого президентства.

З-поміж іншого Саакашвілі наголосив, що не збирається брати участь у виборах.

“Я багато років спостерігаю за українською політикою. Такої класної команди, грамотної, як зараз, я ще не бачив”, — звернувся він до представників “Слуги народу”.

Нардепи запитали, чого фракції очікувати від стосунків з міністром МВС Арсеном Аваковим, у якого з Саакашвілі був конфлікт.

На питання, що він робитиме, якщо прем’єр-міністр буде не згоден з його пропозиціями, Саакашвілі сказав, що спробує його переконати.

“Я дуже колективний. Всі, хто зі мною працює, залишаються зі мною. Ні з ким не було конфліктів. Коли я працюю у колективі, у нас не буває конфліктів”, — заявив ексглава Одеської ОДА.

Він пообіцяв, що з його допомогою Україна отримає транш МВФ.

На уточнення, як він це реалізує, Саакашвілі розповів, що “дружить” з нинішнім керівництвом США, а також добре знає канцлерку Німеччини Ангелу Меркель, часто з нею зустрічається, бо вони перебувають в одній партії.

На своїй сторінці у Facebook після зустрічі з фракцією Саакашвілі опублікував низку фотографій з депутатами, зазначивши, що після зустрічі всі вони хотіли поспілкуватися з ним ще, а сама зустріч минула конструктивно та змістовно.

Джерело: Суспільне.