Екс-комбат пояснив, чому відповідь ЗСУ “Байрактаром” викликала паніку у російських окупантів Донбасу

Андрій Тетерук. Фото з відкритих джерел

Використання “Байрактарів” під час відповіді на дії російських окупантів Донбасу є правильним кроком України. Він демонструє російському агресору готовність ЗСУ відбивати будь-які ворожі атаки.

Про це перший командир добровольчого батальйону “Миротворець”, народний депутат України 8-го скликання Андрій Тетерук заявив в ефірі телеканалу “Україна 24″.

Екс-комбат пояснив, що саме демонстрація готовності Збройних сил України і створила паніку в рядах російських окупантів Донбасу після застосування ЗСУ безпілотника для відповіді на ворожі артобстріли 26 жовтня на Донбасі.

"Відкрите застосування "Байрактара" насправді деморалізує ворога. Тому що вони поводять себе, як дрібні шакали. Вони готові воювати тільки зі слабшим ворогом і тільки нападаючи зграєю, коли бачать, що він не здатен себе захистити. Тільки ми демонструємо здатність до захисту – у них одразу приступи панічної атаки. І ми бачимо, що застосування "Байрактара" призвело до знищення артилерії, але розрахунок залишився неушкоджений. Я думаю, чим більше ми будемо використовувати наявне у нас озброєння, тим менше охочих заробляти брудні гроші Кремля на агресії проти України буде знаходитись у кремлівських посіпак. І тому цей варіант використання військового озброєння я вважаю дуже правильним", - заявив Тетерук.

Військовий експерт наголосив, що Збройні сили України застосували безпілотник "Байрактар" 26 жовтня у відповідь на масовані артилерійські обстріли, які російські окупанти вели з гармат 122 калібру, що заборонено Мінськими угодами. Тому застосування ЗСУ високоточного безпілотника для знищення такої гармати було правильним рішенням.

"Ми боронимо свою країну, жодна країна не може нам заборонити себе захищати в умовах відвертої агресії Росії. В таких умовах ми маємо демонструвати ворогу, що готові вражати будь-які вогневі засоби або навіть підготовку до будь-якого повномасштабного наступу", - підкреслив Андрій Тетерук.

Читайте також: "Байрактар" знищив гармату ворога і не тільки: Генштаб показав відповідь ЗСУ на артобстріли окупантів Донбасу (Відео, Мапа)