СБУ затримало в Києві прихильника “ЛНР”, який допомагав бойовикам копати окопи (Відео)

ф1Оперативники Управління СБУ в Тернопільській області затримали активного помічника бойовиків у столиці України. Затримали його в рамках кримінального провадження, яке вже передано на розгляд у суд Тернополя щодо ще одного спільника затриманого.

Як повідомляє СБУ, бізнесмен-прихильник “ЛНР” допомагав бойовикам воювати проти України: “Правоохоронцями встановлено, що зловмисник у 2015-2016 роках надавав у розпорядження незаконних збройних формувань власну спеціалізовану техніку для спорудження бойовиками фортифікаційних споруд, окопування танків та військових транспортних засобів на полігонах Луганської області”.

Оперативники Управління СБУ в Тернопільській області затримали колаборанта в одному з районів столиці, у рамках кримінального провадження, відкритого за ч. 1 ст. 258-3 Кримінального кодексу України.

Під час обшуків за місцем проживання та ведення господарської діяльності луганчанина правоохоронці вилучили документацію, готівку і банківські картки, що використовувалися його спільниками для переказу коштів бойовикам. Кримінальне провадження стосовного одного із них, відкрите за ст. 258-5 (фінансування тероризму) Кримінального кодексу України, наразі знаходиться на розгляді у Тернопільському міськрайсуді.

ф2

Зловмиснику оголошено про підозру, а також вирішується питання щодо обрання йому відповідного запобіжного заходу.

Триває досудове слідство.