Рятувальники Тернопілля за одну добу визволяли двох дітей із зачинених квартир

P4110004-nРятувальники двічі за добу у Тернопільській області виїжджали на відкривання дверей у житлових квартирах, де зачинилися малолітні діти.

Читайте також. Два звернення про допомогу надійшли одночасно – у Тернополі та Збаражі

Так, вранці 13 травня на пункт зв’язку пожежно-рятувальної служби надійшло звернення про допомогу. Повідомлялося, що у Кременці, на вулиці С. Петлюри за зачиненими дверима квартири перебуває дитина. До місця виклику негайно прибули бійці чергового караулу 5-ї державної пожежно-рятувальної частини. Рятувальники за допомогою спеціального обладнання відчинили вхідні двері та передали дитину батькам.

Того ж дня ввечері вже у Тернополі, на вулиці Замковій бійці чергового караулу частини спеціальної пожежної техніки аварійно-рятувального загону мусили відчиняти вхідні двері квартири, в якій дитина була сама. Усе закінчилося благополучно…

Довідково. ДСНС застерігає – батьки не залишайте дітей без нагляду!

Дбайте про безпеку своїх дітей, дотримуючись правил безпечної поведінки в побуті. Виховуйте у дітей навички культури безпечної поведінки, демонструючи на власному прикладі обережність у поводженні з вогнем, газом, водою, побутовою хімією, ліками, електроприладами.

Не залишайте дітей без нагляду, ховайте від них сірники, не дозволяйте користуватись піротехнічними виробами!

Читайте також. Церкви на Тернопільщині палив житель Донецької області

Знайдіть кілька хвилин на цікаву, відверту розмову з дітьми про необхідність уважного ставлення до правил особистої безпеки, навчіть їх правильним діям на випадок побутових надзвичайних подій. Пам’ятайте, що вимірюватимуться ці хвилини ціною життя. А для того, щоб неочікувана мить не стала початком великої біди, необхідно давати дітям чіткі рекомендації, як діяти в тій чи іншій ситуації.

Пам’ятайте, що життя наших дітей залежить тільки від нашого вміння навчити їх правил безпеки. У разі біди — телефонуйте за номером «101».