Рятувальники попередили: на Україну насувається циклон, що принесе погіршення погоди

ф1Циклон зачепить  південні, східні та центральні області України, а також західні в передгір’ї Карпат.

Як повідомляє ДСНС України, циклон, що характеризується посиленням вітру до 15-20 м/с та опадами (мокрим снігом і дощем), просуватиметься Україною 8 і 9 лютого.

"Вдень 8 лютого в Одеській, Миколаївській, Вінницькій, Черкаській, Кіровоградській областях сильні опади у вигляді дощу та мокрого снігу, місцями ожеледь, налипання мокрого снігу. Протягом 9 лютого: в Івано-Франківській, Чернівецькій, Хмельницькій, Вінницькій, Житомиській, Черкаській, місцями Київській та Чернігівській областях сильний сніг, мокрий сніг, налипання мокрого снігу, хуртовини (приріст снігового покриву 10-20 см), на дорогах ожеледиця; в Кіровоградській, Полтавській, Дніпропетровській, Харківській областях сильний дощ та мокрий сніг, місцями ожеледь і налипання мокрого снігу, на дорогах ожеледиця", - повідомляють надзвичайники з посиланням на дані свого підрозділу - Укргідрометцентру.

Погіршення погоди може спричинити проблеми на автошляхах і не тільки, застерігають рятувальники: "Такі погодні умови можуть призвести до порушення та припинення руху транспорту на окремих ділянках доріг і вулиць, роботи електричних мереж, комунального господарства у більшості областей країни (крім південних)".