“Розвідка в них не справляється”, – Згурець пояснив, чому війська РФ воюють проти України “всліпу”

Фото – © U.S. Army/ flickr

Отримати об’єктивні дані про ситуацію на лінії фронту у війні проти України командування армії РФ може не частіше, як раз на два дні. Саме з такою частотою російський супутник може передавати інформацію.

Про це аналітик Defense Express Сергій Згурець заявив в ефірі телеканалу “Еспресо“.

"Космічна розвідка в них не справляється. Тому що у РФ є лише один супутник, який може здійснювати фотографування місцевості - раз на два дні. Головна розвідувальна можливість спирається на американські та європейські супутники. Тому Україна отримує дані кожні 6 годин по тих ділянках фронту, які  ЗСУ цікавлять", - сказав Згурець.

Аналітик підкреслив, що знищення HIMARS чи іншого мобільного озброєння ЗСУ для російських окупантів є недосяжною метою через перманентно застарілі супутникові розвіддані. У розумінні комічної розвідки армія РФ воює проти України фактично "всліпу".

"РФ намагається слідкувати за зміною лінії фронту, пересуванням наших підрозділів і зразків озброєння, які їх цікавлять в першу чергу - HIMARS і інші зразки, які здатні завдавати суттєвих втрат росіянам. Зараз для РФ є проблема отримання розвідувальної інформації з лінії фронту", - резюмував Згурець.