Розвідка оприлюднила прізвища російських ракетників, яких перекинули на Донбас

Головне управління розвідки (ГУР) Міноборони України опублікувало поіменний список особового складу зенітно-ракетного підрозділу 60-ї окремої мотострілецької бригади ЗС Росії, який було перекинуто на територію України.

Про це йдеться на сайті ГУР МОУ.

Розвідка виклала назви посад, дати народження, особисті номери, а також фотографії, надавши таким чином чергові факти нарощування російської військової присутності на території України.

«Вкотре Головне управління розвідки МО України надає можливості міжнародній спільноті пересвідчитись у тому, що російські військовослужбовці беруть участь у бойових діях на території України. Ми оприлюднюємо повний список особового складу зенітно-ракетного підрозділу 60 окремої мотострілецької бригади ЗС Росії із зазначенням їх посад, прізвищ та особистих даних», – йдеться у повідомленні.

Читайте також: На Донбас з Росії «прилетіли» смертоносні «Джмелі»

ГУР МО також звернулося до рідних та близьких військовослужбовців 60 омсбр із закликом зробити все можливе для недопущення участі російських солдат та офіцерів у збройній агресії Росії проти України та у злочинах проти людяності.

«Рекомендуємо небайдужим громадянам Російської Федерації, а також представникам правозахисних і громадських організацій Росії … звернутися до Генеральної прокуратури, Міністерства оборони Російської Федерації, особисто до Верховного головнокомандувача збройних сил Росії В.Путіна із запитом, де на цей час перебувають військовослужбовці зенітно-ракетного дивізіону 60 бригади, хто віддав злочинний наказ та хто безпосередньо відправив російських військових для участі в бойових діях на території України?» – закликали у ГУР МО України.

Також вказано, що всі зібрані факти та докази Головне управління розвідки МО України передає для подальшого кримінального провадження стосовно агресії Росії проти України до Генеральної прокуратури України.