Розведення сил відкладається – ворожі обстріли на Донбасі набирають потужності

артобстріл-потужно з гільзамиБойовики на Донбасі роблять усе, щоб зірвати розведення військ в рамках Мінських домовленостей.

Як повідомляє штаб ООС у Фейсбук, 9 жовтня російські окупанти знову обстріляли позиції українських військ у місці майбутнього розведенян сторін біля Золотого. Таким чимом, розведення на цій ділянці фронту відкладається: якщо з 10 жовтня бойовики обстріли там припинять, то після семи днів тиші розведення біля Золотого може початись не раніше 18 жовтня.

Читайте також: Міноборони України пояснило умови розведення військ у двох точках Донбасу і обставини припинення процесу

Минулої ж доби під Золотим, за даними штабу ООС, бойовики почили обстріли, вчинивши їх за добу аж 5 із гранатометів та мінометів.

Читайте також: «Є дві реальності», — Міністр оборони України назвав умову розведення сил на Донбасі (Відео)

Загалом на Донбасі 9 жовтня бойовики вчинили 24 обстріли, збільшивши їх потужність – по позиціях ЗСУ бойовики били в тому числі з гармат калібру 122 мм. У результаті 1 український боєць минулої доби на Донбасі зазнав поранень.

Читайте також: «Втрата територій», — комбат ЗСУ вказав на глобальну помилку України у розведенні військ на Донбасі (Мапа)

У ніч на 10 жовтня бойовики вже тричі відкривали вогонь на Донбасі.

Читайте також: Бойовики втратять Ясинувату і не тільки: у штабі ООС назвали можливі межі розведення військ на Донбасі (Відео)

ф1ф2