Розведення сил на підступах до Маріуполя: стало відомо, як і куди мають відійти ЗСУ і бойовики (Відео)

ф1Ані Широкіне, ані Маріуполь під наступний етап розведення сил на Донбасі не потрапляють – українські військові на своїх позиціях на підступах до Маріуполя залишаться, натомість відійти мають лише сили російських окупантів.

Про це повідомив заступник Командувача сил ООС генерал Богдан Бондар.

За його повідомленням, демілітаризована зона на Маріупольському напрямку, відповідно до Мінських угод, має охоплювати площу, обмежену чотирма населеними пунктами Приазов’я.

“Це район, який обмежений чотирма населеними пунктами Новоазовськ, Саханка, Кальміуське, Кумачове”, – повідомив заступник командувача ООС .

Український генерал наголосив, що всередині цієї демілітаризованої зони ніяких військ бути не повинно.

“Там, в цьому районі, взагалі не повинно бути військової техніки, важкого озброєння”, – сказав генерал Бондар.

Читайте також: ОБСЄ зафіксувала бойовиків у камуфляжі «з голубими пов’язками» на місці розведення сил біля Станиці Луганської

Однак, зазначив заступник Командувача ООС Богдан Бондар, така демілітаризована зона на Маріупольському напрямку – це новий після розведення сил етап встановлення миру на Донбасі, про який сторони домовилися в Мінську ще кілька років тому, та ці домовленості через дії Росії на Донбасі досі не виконані.

Читайте також: Розведення сил біля Станиці Луганської: Тука навів факти, що насторожують (Схема)

Заступник Командувача зазначив, що є ще один наступний  етап ще поки невиконаних Мінських домовленостей – вихід із цілодобовим спостереженням патрулів ОБСЄ на кордон України і Росії, щоб міжнародні спостерігачі не давали Росії перекидати бойовикам через кордон на Донбас військову техніку і боєприпаси та зброю.

Доки ці Мінські домовленості виконані не будуть, Генштаб ЗСУ розглядати подальші варіанти розведення сил на Донбасі не буде, наголосив генерал Бондар.

Читайте також: Переговори в Мінську: є домовленість про наступний етап розведення військ на Донбасі біля Станиці Луганської

Всі подробиці того, як після двох років блокування бойовиками минулого тижня таки відбулось розведення сил біля Станиці Луганської, та про перспективи практичного втілення наступних етапів демілітаризації на Донбасі, – у сюжеті ТСН.