Розведення сил біля Станиці Луганської: з’явились нові дані (Відео)

міст Станиця Луганська станом на початок липня 2019. Фото - сайт Президента УкраїниВсупереч Мінським домовленостям російські окупанти станом на обідню пору 25 липня так і не прибрали свої фортифікаційні споруди, звідки бойовики “ЛНР” відійшли в кінці червня цього року при розведенні сил біля мосту в Станиці Луганській.

Про це свідчить відео, зняте біля мосту 25 липня і опубліковане на офіційній сторінці у Фейсбук Станично-Луганської районної державноїа адміністрації.

Читайте також: ОБСЄ зафіксувала бойовиків у камуфляжі «з голубими пов’язками» на місці розведення сил біля Станиці Луганської

Це відео зняте, коли з третьої спроби бойовики нарешті допустили українських фахівців, аби ті оглянули технічний стан мосту, який бойовики підірвали в 2015 році і який тепер сторони в Мінську домовились відновити.

Читайте також: Відновлення мосту у Станиці Луганській: стало відомо, що саме має зробити українська сторона, а що — бойовики (Відео)

Як видно на опублікованих кадрах, бойовики “ЛНР” продовжують стояти на мосту, де їх не мало б бути за умовами розведення сторін. Бойовики стоять без зброї і на рукавах військової форми мають голубі пов’язки самоствореного  бойовиками так званого “СЦКК ЛНР”.

Читайте також: Розведення сил біля Станиці Луганської: у процесі новий поворот (Відео)

24 липня, нагадаємо, сторони мали синхронно демонтувати свої укріплення на берегах Сіверського Донця по обидві сторони мосту, українська сторона підігнала для цього техніку, та бойовики сі свого боку демонтаж так і не почали.

25 липня українські мостобудівельники в супроводі представників ОБСЄ і під пильм поглядом російського телеканалу оглянули зруйнований міст. До яких висновків дійшли – поки невідомо, як і невідомо, коли ж почнеться відновлення мосту і чи взагалі через дії російських окупантів це станеться.