Розведення сил біля Станиці Луганської: Тука навів факти, що насторожують (Схема)

Георгій Тука. Фото - Фейсбук
Георгій Тука. Фото – Фейсбук

Екс-глава Луганської обласної військово-цивільної адміністрації, заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій Георгій Тука:

Кілька слів про розведення військ в Станиці Луганській.

Лише факти.
• Це питання чекало свого вирішення близько двох років. НЗФ постійно порушували «режим тиші», скасовуючи процес розведення.
• Місцеві мешканці, налякані перспективою опинитись без захисту, неодноразово влаштовували акції протесту, вимагаючи не відводити українську армію.
• На лівому березі Сіверського Донця розташована висота «Князь Ігор», яка дозволяє НЗФ контролювати навколишню місцевість.
• В 2016-му році чотири представники НЗФ в кінці дня за спинами останньої партії цивільних перейшли Сіверський Донець і закріпились під вцілілим перекриттям мосту на правому березі, який контролюється ЗСУ. З незрозумілих причин жодної реакції з боку наших військових не було, що надало можливість сепаратистам влаштувати блок-пост і взяти під контроль міст.
• За свідченнями мешканців, які вчора перетинали лінію розмежування, особовий склад НЗФ на блок-постах був замінений на кадрових військових, за словами луганчан: «не наших».
• За відповідним сигналом особовий склад обох сторін був відведений на визначену відстань.
• За сьогоднішніми свідченнями людей, вони спостерігають велике скупчення живої сили НЗФ в районі Піонерського, Миколаївки та полуничного поля на горі, з якого росіяни гатили «Градами» по Станиці Луганській. Мешканці Станиці Луганської налякані появою такої кількості НЗФ.
• За даними розвідки, під час наради у Пасічника один з місцевих «крепких хозяйственников» доповів, що вже виготовлена металева конструкція, яка дозволить швидко поновити рух транспорту зруйнованим мостовим переходом.

Оцінка:
не маючи особисто жодної довіри до сліпо-глухо-німої проросійської СММ ОБСЄ (тим більше – до сепаратистів), покладаю надію виключно на нашу розвідку та Збройні сили, які не дозволять сепаратистам, за підтримки ЗС РФ, перейти міст і здійснити спробу захоплення плацдарму на правому березі Сіверського Донця.
p.s. На схемі чітко зображене розташування бойовиків на правому березі Сіверського Донця.

Джерело – Фейсбук

ф1