“Розв’язання проблеми валютних позичальників – перше серйозне випробування для новообраного Гаранта”, – нардеп (Відео)

кайда– Антитерористичну операцію на сході потрібно завершувати, і завершувати успішно! – заявив на прес-конференції 10 червня народний депутат України Олексій Кайда.

Читайте також. “Ухвалення мораторію на валютні кредити – спільна невеличка перемога”, – нардеп

Нардеп «за» те, аби Верховна Рада працювала без канікул і без відпускних. Дострокові парламентські вибори вважає нагальною потребою, а результати президентських перегонів для  політичної сили, яку він представляє, – поразкою не називає. Докладно – у сюжеті кореспондента телекомпанії TV-4.

Питання номер один в Україні, на його думку, - припинення війни.

- Необхідно закрити кордон з Росією, повністю перекрити. Крім того, ми вимагаємо введення візового режиму з Росією. А від Міжнародних організацій - подальшого тиску на Російську Федерацію, - говорить пан Кайда.

Читайте також. Україна має отримати новий парламент і негайно вирішити ситуацію на кордоні з Росією, – нардеп

Понад 1600 звернень, 50 депутатських запитів надійшло лише до нардепа Олексія Кайди. Відпочивати - ніколи. На прес-конференції були десятки тернополян, які взяли валютні кредити у банках. У ситуації, що склалась в Україні, віддати гроші - годі! Позичальники об'єдналися в єдину Всеукраїнську організацію "Правдива країна" і виступили єдиним фронтом на захист своїх прав перед банками. Шукають підтримки в народних обранців, зокрема Олексія Кайди, оскільки той тимчасово виконує обов'язки голови комітету фінансово-банківської діяльності, а також очолює робочу групу з підготовки проекту про валютні кредити. Ухвала про заборону на відчуження майна позичальників до моменту врегулювання курсу уже підписана у Верховній раді. Тепер справа - за Президентом.

Читайте також. “Потрібне підґрунтя для створення парламенту, здатного на реформи в Україні”, – нардеп

Олексій Кайда вважає, що це буде перше серйозне випробування новообраного Гаранта. Ще одна необхідність для українців - переобрання парламенту.

- Ця Верховна Рада не відображає сподівань українського народу і, відповідно, цей парламент повинен піти у небуття, - наголошує Олексій Кайда.

До речі, він вважає доцільнішим голосування за пропорційною системою, але за відкритими партійними списками.