Розстрілювали у холі СБУ: випливли подробиці звірств, які окупанти чинили в Донецьку з приходом “руской весни”

Захоплена в ніч на 7 квітня 2014 року будівля УСБУ в Донецьку
Захоплена вночі сепаратистами будівля Управління СБУ в Донецьку, 7 квітня 2014 року

Будівлю управління СБУ, яку окупанти Донбасу захопили навесні 2014 року в Донецьку, вони перетворили на “фабрику смерті”.

Моторошні подробиці катувань і розстрілів, які проводили там бойовики, випливли в мережі в ході словесної перепалки між колишнім “міністром оборони ДНР” полковником ГРУ РФ Ігорем Гіркіним та і сепаратистом.

Читайте також: «Руки, руки», — як затримували бойовика «ДНР», який охороняв полонених українців у застінках Донецька (Відео)

ф1

У коментарях зав’язалась справжня сварка, в ході якої бойовики почали розповідати моторошні подробиці, як окупанти Донбасу перетворили захоплену споруду на катівню, де при окупації Донецька катували ї вбивали українців.

“Для багатьох людей тоді будівля СБУ стала асоціюватись зі смертю і безслідною втратою рідної людини, а порозі завжди юрмилися жінки в сльозах і чоловіки, які самі шукали своїх жінок… У підвалах можна було виявити людські кінцівки, що гниють, – руки, пальці, які залишалися в результаті дій” слідчих “з батальйону “Керч”… У холі будівлі СБУ не гребували проводити розстріли”, – йдеться в одному з повідомлень.

У катівню потрапляли невинні люди, які нерідко ставали жертвами через мародерство окупантів. Один із  на ведених випадків – у Донецьку сепаратисти зупинили машину. Чотирьох її пасажирів кинули “на підвал”, де їх допитували як “диверсантів”. Через день перефарбована машина стала власністю бойовиків, а чотирьох її пасажирів просто викинули.

“І цим хлопцям ще пощастило, на відміну від десятків інших, з якими вони ділили місце свого перебування. Десятків інших, які вже ніколи не повернуться додому”, – йдеться в повідомленні.

ф2ф3

Користувачі мережі підтверджують наведені дані про катування, які проводили російські окупанти, і наводять відомі їм нові жахливі факти, як от катування бойовиками вагітної жінки в застінках захопленої сепаратистами будівлі СБУ в Донецьку.

ф4