Розслідування загибелі Дениса Чаленка: у справі новий поворот (Відео)

Загиблий Денис Чаленко
Загиблий Денис Чаленко

Тіло 14-річного Дениса Чаленка, якого знайшли мертвим на колії в Прилуках, відправили на незалежну судмедекспертизу до Києва, яка почалась 4 листопада.

Як повідомила Нацполіція України, тепер розслідування в справі вестимуть нові київські слідчі – попередніх керівників прилуцького відділу поліції через протести мешканців міста відсторонили.

Нове керівництво відділу поліції, інформує ТСН з Прилук, повідомило родичам загиблого 9-класника, що версію вбивства їх сина розслідує в числі інших версій.

Матір підлітка у це мало вірить, оскільки кримінальне провадженян досі не перекваліфікували як убивство і розслідують за статтею ККУ як ДТП – на ранніх етапах розслідування поліція вважала, що Дениса Чаленка збив поїзд. Рідні загиблого хлопця впевнені, що його забили до смерті четверо старших від нього на 2 роки хлопців, а потім поклали на колію, щоб інсенізувати нещасний випадок. Поліція ж, вважають у Прилуках, намагалась вбивство прикрити. Тому місцеві мешканці в кінці минулого тижня вийшли на протести і палили шини під відділком поліції та намагались взяти його штурмом.

У прагненні справедливого слідства і з’ясуванян справжніх обставин загибелі Дениса Чаленка йог орідні, запевняють, не зупиняться.

“Ми будемо боротися до кінця, будемо піднімати людей”, – каже матір загиблого.

Тим часом адвокат родини Чаленків повідомив, що батько загиблого хлопця звернеться в ДБР, щоб притягти до відповідальності прилуцьких правоохоронців, які, на думку батьків Дениса, неналежно розслідували справу.

“Слідство велося упереджено”, – заявив адвокат родини Чаленків.

Більше подробиць – у відео ТСН