Ярославський повернувся в Україну і здав тест ДНК у справі смертельної ДТП свого кортежу (Документ)

“Мерседес” з кортежу Ярославського, який на смерть збив людину. Фото – ДБР

Розслідування смертельної аварії за участі автомобілів бізнесмена Олександра Ярославського 9 лютого на Харківщині отримало можливість встановити за ДНК, чи сам Ярославський за кермом авто на смерть збив людину.

Як повідомляє “Українська правда” з посиланням на свої джерела і документи правоохоронних органів, вперше з 10 лютого Ярославський повернувся в Україну. 12 липня він здав матеріали для аналізу на тест ДНК.

Читайте також: ЗМІ показали кортеж Ярославського, який на смерть збив людину (Відео)

Нагадаємо, ввечері 9 лютого на Харківщині авто на смерть збило чоловіка. Виявилось, що загиблого переїхали дві машини кортежу Ярославського.

Читайте також: Підставний водій і гучна відставка: все, що відомо про смертельну ДТП кортежу Ярославського (Відео)

10 лютого Ярославський виїхав за кордон. У поліцію з'явився його водій і заявив, що це він скоїв смертельну аварію. Слідчі виявили, що насправді в момент ДТП цей водій був далеко від місця аварії. Телефон же Ярославського був поряд з місцем ДТП, хоч бізнесмен заявляв, що в час ДТП спав вдома.

Читайте також: “Загублені” докази в справі ДТП кортежу Ярославського поліція вивчає вже за двома кримінальними справами (Відео)

Потім з моргу зникали одяг і речі загиблого в аварії та несподівано зникле "знаходилось". Через підозру в можливості фальсифікації справи глава МВС України звільнив тодішнього очільника поліції Харківщини.