Розшукують злодія, який обікрав помешкання, бо господиня забула зачинити двері

двері– Зачиняйте люди двері, бо злодії не дрімають! – наголошують у тернопільській міліції.

Це тільки вам здається, що, зайшовши до власної квартири, ви можете не зачиняти вхідні двері, бо в своїй хаті ви господар. А злодії думають інакше, кажуть у Секторі зв’язків з громадськістю УМВС в Тернопільській області.

Читайте також. Кременець: службовці привласнили кошти Фонду соцстрахування з тимчасової втрати працездатності

Нахаб не лякає навіть присутність власників – вони вдираються до помешкання і крадуть усе, що потрапляє під руку. В тому, що можна стати жертвою злодія навіть за присутності в квартирі, нещодавно переконалася тернополянка.

Жінка, повернувшись з роботи, забула замкнути вхідні двері. За хатніми справами не помітила, що у квартирі побував непроханий гість. Лише, коли почула, як сильно грюкнули вхідні двері, кинулася до коридору. Там побачила не вельми приємну картину: двері були розчинені навстіж, а сумка зникла. Тоді й збагнула, що сталося, але було пізно. За допомогою потерпіла звернулася до правоохоронців. Міліціонери розшукують злодія.

Читайте також. Зборів: за один вечір чоловік “заробив” дві статті – за крадіжку і незаконне заволодіння авто

- Кількість крадіжок, коли зловмисник шляхом вільного доступу викрадали з помешкань цінні речі, кошти та інше добро, не злічити. Найкращою запорукою збереження майна є пильність самих господарів, - застерігають у міліції.

Правоохоронці звертаються до громадян з проханням не нехтувати елементарними правилами безпеки. Не забувайте зачиняти двері своїх помешкань, виходячи і заходячи. Намагайтеся зберігати цінні речі у недоступних для сторонніх осіб місцях, не запрошуйте малознайомих людей у власні помешкання. Використовуйте сучасні технічні засоби, які дозволяють надійно захистити оселю від відвідування небажаних гостей.