Розриває Кремль не по-дитячому — презентували нову форму збірної України з футболу (Відео)

…На болотах Московії в районі Кремля почалася істерика, яка все ще не заспокоїлася. І судячи з усього розриває їх не по-дитячому. Причина в тому, що вчора презентували нову форму збірної України з футболу. Форма ефектна і красива. З тисненням карти України. А на карті, як і належить, є Крим, який анексувала Росія, і є ОРДЛО, яке окупувала Росія. І Кремлю це чомусь не сподобалося. Красти наші землі подобається, вбивати наших громадян подобається, фінансувати підконтрольних терористів їм подобається і дуже подобається вивозити з окупованих територій заводи і підприємства в РФ. Загалом, ці мародери перехвилювалися і у них почався словесний понос суміщений з театром абсурду.

Першою відзначилася Марія Захарова. Але я б її не судив суворо. Судячи з тієї нісенітниці, яку вона з себе викинула, то це говорила не вона, а настоянка глоду. Марія, хочеться все ж порекомендувати вам вирішити свою проблему з алкоголем. Ви як-не-як, а офіційна особа. І дуже погано коли офіційна особа несе маячню в стані дикої алкогольної інтоксикації. А у вас це вже система. Може, спробуєте закодуватися? Я читав, що це може допомогти. Але в будь-якому випадку годі бухати і брехати. До речі, два тижні тому ви обіцяли спростувати свою брехню, але все ще не спростували. Це тому, що бухнули і забули або просто вам збрехати, як подихати, а дихаєте ви постійно?

Відео зі сторінки у Фейсбук президента Федерації футболу України Андрія Павелко

Після сильно випившої спікерші російського МЗС голос подала людина з найбільшим інтелектом в ГосДуре. Так, Микола Валуєв не тільки зміг прочитати написаний йому текст, а навіть зміг повторити. Майже без запинки. До речі, навіть він виглядав більш адекватно, ніж Марія Захарова. Мабуть не п'є, як вона.

Потім підключилися інші міньйони з ГосДури з інтелектом менше, ніж у Валуєва, але все ж трохи більшим, ніж у відра черешні. Але це не точно. Може, у відра і більше IQ, ніж у них. Так, Дмитро Свищев з тієї ж ГосДури закликав УЄФА заборонити форму збірної України для участі в чемпіонаті Європи із зображенням Криму. Ну нехай він ще заборонить птахам літати. Цей полудурок навіть не розуміє, що Крим не українським визнають лише в Росії та ще у кількох її васалів. Так що він може крім УЄФА ще скаржитися в Спортлото, Греті Тунберг і до Світової організації ліги сексуальних реформ за рекомендацією Остапа Бендера.

Ці крики і істерику підхопили різні кремляді з провладного пулу. І вони не вщухають досі. Недоімперія верещить і пускає соплі бо їх в черговий раз ткнули, що Крим - це не їхня територія. Вся ця історія прекрасно показує, що в Кремлі все ще усвідомлюють, що Крим український, а його вони банально вкрали. Вірніше скримздили. А все вкрадене рано чи пізно треба повертати. Поки вони не хочуть. Але прийде момент... Він обов'язково прийде, і ця постсовкова недоімперія розвалиться, як СРСР. І тоді ми точно повернемо Крим. А,може, і раніше. Поки ж пропоную насолодитися танцями святого Вітта у виконанні кремлядь. І нехай їх корчить і далі від цілісної України і від слів: Слава Україні! Героям слава!

Борислав Береза.