Розрив шаблону – прихильники “руского міра” шоковані побаченим в окупованому Донецьку

Темношкірий громадянин Латвії Бенес Айо актимно воює за бойовиків на Донбасі
Темношкірий громадянин Латвії Бенес Айо активно воює за бойовиків на Донбасі

Мешканці окупованого Донецька були шоковані, коли побачили в місті чорношкірих бойовиків.

Пропаганда Кремля і терористичної “ДНР” вбиває в голову мешканцям окупованих територій Донбасу вигадку про те, що, мовляв, темношкірі “натівці” воюють за Україну.

При цьому давно відомо, що за терористичні “ДНР” дійсно воюють найманці як з Росії, так і з багатьох країн світу. Відомо також, що серед бойовиків “ДНР” і справді є принаймні один темношкірий, який не раз “засвітився” на фото і відео сепаратистських ЗМІ – це громадянин Латвії Бенес Айо.

Читайте також: Сербські найманці з ДНР почали міжусобні розбірки (Фото)

Зокрема, відомо, про цілий сербський підрозділ, є й іспанці, німці, португальці. Чимало було на українському Донбасі й кавказців, які воювали там за “ДНР” виключно за гроші.

Читайте також: На боці бойовиків «ДНР» воює «Чорний Ленін» (Відео)

Відтак побачити темношкірого бойовика в окупованому Донецьку – не така вже й дивина. Однак для мешканців, задурених російською пропагандою, це стало шоком. Про це написав у соцмережі родич шокованих донеччан.

У коментарях до цього повідомлення донеччани підтверджують: темношкірих бойовиків під окупованим Донецьком цілий підрозділ.

“Тиждень тому теща (сел. Новий Гірник) на повному серйозі казала, що сусіди бачили негрів-ополченців. Я перепитував, не жарт!”, – написав користувач соцмережі Donezk.

Читайте також: На Донбасі «відвоювався» найманець із РФ, який 11 років служив у «Французькому іноземному легіоні» (Фото)

ф1